KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122055
nr 912 2055
Etsning
Greta Ottoson, " Imperial Old House", signerad, motivet: 16 x 35
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:13:31
28/8 11:30:27
200 kr
15/9 16:57:33
15 sep